HR Excellence Academy - O nas

HR Excellence Academy - projekt Wolters Kluwer SA, to największy program wymiany wiedzy dla społeczności HR, którego platformą komunikacyjną są bazy wiedzy oraz produkty Wolters Kluwer SA – Serwis HR, portal www.ABC.com.pl, newsletter HR i Prawa Pracy oraz miesięcznik Personel Plus, skierowane do praktyków HR.

HR Excellence Academy to eventy, spotkania i okazje do wymiany doświadczeń dla całego środowiska.

Dowiedz się więcej

Tak było ostatnio:

Zarządzanie przez humor. Niewykorzystane szanse. - 8 grudnia 2015 r.

Czy poczucie humoru to cecha wrodzona czy też dająca się wytrenować? Jaką rolę pełnią humor i śmiech w naturze ludzkiej? Jakie są formy i funkcje humoru w komunikacji interpersonalnej? Jakich zasad należy przestrzegać w posługiwaniu się humorem w środowisku pracy? Czy można korzystać z humoru konwersacyjnego w zarządzaniu? Na te pytania można było uzyskać odpowiedzi podczas grudniowego Śniadania HR poświęconego koncepcji Managing by Humor.

Uczestnicy śniadania HR w trakcie części warsztatowej mieli okazję przedyskutować różne publiczne przykłady wykorzystania humoru w aspekcie jego rodzaju, odpowiedniego czasu i dostosowania do odbiorcy.

Obszerna relacja z wydarzenia będzie opublikowana w styczniowym magazynie Personel Plus


Śniadanie Czy na negocjacje możemy spojrzeć inaczej? - 27 sierpnia 2015 r.

Podczas sierpniowego Śniadania HR Ewa Kastory, senior partner w House of Skills, twórca i kierownik merytoryczny rocznej Szkoły Negocjacji opartej na praktyce biznesowej, odpowiadała na pytanie, dlaczego najprostszy sposób generowania zysków lub ograniczania strat w organizacji wymyka się ogólnym wytycznym i dzięki jakim działaniom można podnosić efektywność tych procesów firmie.

Spotkanie było współorganizowane przez wydawnictwo Wolters Kluwer SA i firmę doradczo-szkoleniową House of Skills.
W pierwszej części Ewa Kastory zaprosiła uczestników do popatrzenia na ich firmy i organizacje w kontekście działań podejmowanych i niepodejmowanych w obszarze zarządzania relacjami i negocjacji. Opowiedziała o tym, jak wykorzystywać potencjał sytuacji negocjacyjnych, oceniając ich efektywność z punktu widzenia długofalowych celów biznesowych firmy.Organizator

Partnerzy